Czy warto kupić pióro Waterman? Polecane modele.

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem pióra do pisania, zapewne głównym tego powodem jest jego długa żywotność. Jednak, aby faktycznie taka była, a pióro służyło ci wiele lat bądź już zawsze, musi ono być dobrej jakości. W wyborze tym postaw na markę z wieloletnim doświadczeniem i gronem zadowolonych konsumentów. Jednym słowem — jak wybierać to pióro Waterman!

Co wyróżnia pióra Waterman?

Marka ta łączy w sobie wysoką jakość z eleganckim i jednocześnie nowoczesnym designem. Pióra Waterman to niezwykle estetyczne dodatki, dodające szyku, będące równocześnie praktycznymi i wytrzymałymi narzędziami piśmienniczymi. Na szczególną uwagę zasługują pióra wieczne Waterman. W sklepie Waterman odnajdziesz różnorodne serie piór, które dodatkowo posiadają bogatą ofertę modeli. Stosowanie pióra wiecznego może poprawić twój charakter pisma, ponieważ wymaga staranności, dzięki której stalówka nie zostanie uszkodzona, a pióro posłuży dłużej. Narzędzie to, oprócz ułatwiania codzienności, jest również świetnym wyborem na prezent. Pióro wieczne to uniwersalny podarunek, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Pióro wieczne Waterman — czy warto?

Wśród dostępnych modeli, polecamy trzy serie, cieszące się szczególną popularnością. Pierwsza z nich, linia Waterman Carene, posiada stalówki produkowane ze złota. Design piór Carene łączy w sobie nietuzinkowość oraz elegancję. Pióro Waterman z serii Expert posiada grubszą obudowę, która może się okazać wygodniejsza dla osób dużo piszących lub tych dopiero rozpoczynających naukę pisania piórem. Linia Waterman Hemisphere posiada zdecydowanie węższą i smuklejszą obudowę w porównaniu z innymi. Przy wyborze pióra warto również zastanowić się, jaką szerokość stalówki preferujemy. Podstawowo występujące rozmiary to: Fine F, F oraz M. Rozmiar F pochodzi od słowa „fine” i oznacza cienką stalówkę. Dodatkowy dopisek „fine” do litery F oznacza, iż stalówka jest jeszcze cieńsza. Natomiast oznaczenie M pochodzi od słowa „medium”, czyli średniej grubości stalówkę.

Moda / przez