Czym wyróżniają się odpowiedniki perfum?

Zastanawiasz się nad tym, czym cechują się zamienniki perfum, czy też lane perfumy? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? A może już wiesz, czym są odpowiedniki oryginalnych perfum, jednak chcesz zdobyć więcej informacji? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czym są zamienniki perfum?

Zamienniki perfum (lane perfumy) to zapachy, które są podobne pod względem aromatów do perfum oryginalnych, jednak nie mają takiego samego składu. Dodatkowo odpowiedniki oryginalnych perfum są znacznie tańsze, dlatego więcej osób może sobie na nie pozwolić. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że odpowiedniki perfum nie są podróbkami, tylko po prostu nieco innymi zapachami, przypominającymi te oryginalne. Najczęściej zamienniki i perfumy oryginalne mają zupełnie inne opakowania, dlatego nie można ich pomylić. Tym samym odpowiedniki perfum są po prostu inspirowane danym zapachem, jednak nie są z nim tożsame, a także nie są podrabiane.

Dlaczego warto kupić lane perfumy?

Odpowiedniki oryginalnych perfum to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać dużej kwoty na markowy zapach. W końcu lane perfumy są zwykle są od 10 do 20 razy tańsze niż oryginalne flakony. Przykładowo sklep z perfumami, który znajdziesz na stronie https://euforiazapachu.pl, oferuje perfumy Giorgi Armani Si (30 ml) w cenie 215 złotych oraz zamiennik perfum, inspirowany zapachem Si (35 ml) w cenie 21 złotych. Ten drugi flakon wygląda zupełnie inaczej niż perfumy oryginalne, natomiast nuty zapachowe są niezwykle podobne, a cena znacznie niższa. Koszt zakupu to tylko jeden z czynników, które mogą skłonić do zapachu odpowiedników. Oczywiście dziesięć razy niższa cena oznacza, że można pozwolić sobie na kilka flakonów takich samych lub różnych zapachów i wyprobować je na własnej skórze. Dodatkowo odpowiedniki perfum często są tak samo trwałe jak te oryginalne, a do tego cechują się wysoką jakością. Zamienniki zbierają zwykle bardzo dobre opinie, a pozwolić na nie może sobie praktycznie każdy. Lane perfumy mogą być również świetną opcją na prezent dla osoby, która lubi dany zapach. Warto dodać, że niższa cena zamienników wynika z tego, że flakony nie są tak drogie, a perfumy nie są markowe. Zwykle to właśnie za te dwa elementy trzeba sporo zapłacić, a przecież najważniejszy i tak jest zapach.