Funkcjonalne dodatki do spacerówek

Śpiworek do wózka, wkładka do spacerówki to jedne z funkcjonalnych dodatków, które pozwolą Twojemu dziecku na większy komfort podczas spacerów. Dowiedz się w co najlepiej zainwestować żeby jazda wózkiem stał się jeszcze wygodniejsza.

Bezpieczny śpiworek

Śpiworki do wózka to idealne rozwiązanie, które zapewni dziecku komfort oraz właściwą temperaturę ciała. Sprawdzą się o każdej porze roku. Dzięki ciepłemu materiałowi maluszek nie musi być opatulany kocykami, które się zsuwają i tworzą niewygodne fałdy pod ciałem.

Nie będziesz musiał też wkładać kilku warstw ubrań na dziecko przed wyruszeniem na zimowy spacer. Żadne dziecko nie lubi tej czynności, teraz w łatwy sposób możesz jej uniknąć.

Śpiworki szyte są ręcznie z dużą dbałością o to by ściegi były neutralne dla skóry i nie podrażniały jej. Materiał jest hipoalergiczny i oddychający. Bardzo miła w dotyku tekstura utuli dziecko do spokojnego snu.

W razie potrzeby w łatwy sposób możesz go odświeżyć piorąc w pralce.

Śpiworek do wózka Smyklove posiada bezpieczne zamknięcia dzięki czemu Twoje dziecko nie wysunie się z niego w czasie drogi. To sposób na zwiększenie bezpieczeństwa dziecka.

Wkładka przystosowująca się do ciała

Wkładki do wózka sprawią, że maluch zaśnie zdrowym snem. Produkty dostosowywane są pod konkretny typ wózka. Idealnie dopasowana do gondoli wkładka nie przesuwa się.

Wkładka stanowi również piękny dodatek w wózku ponieważ możesz wybrać wśród oferty najróżniejsze wzory. Tkanina, którą jest obleczona może być jednolita lub zawierać delikatne wypustki.

Wkładka do spacerówki Smyklove jest odporna na zgniecenia, a jednocześnie dostosowuje się do ciała maluszka. Doskonale amortyzuje każdy ruch wózka i odprowadza nadmiar ciepła żeby dziecko nie przegrzało się podczas snu.

Zarówno śpiworki jak wkładki wykonywane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Wybierając je nie musisz obawiać się o zdrowie swojego dziecka.

Organizer dla lubiącego porządek rodzica

Organizer do wózka Smyklove cechuje się wysoką funkcjonalnością. Włożysz do niego wszystko to co jest potrzebne na spacerze.

Uchwyty pozwolą na wygodne zaczepienie go o wózek i będą pilnowały przed zsunięciem się.

Organizer wykonany jest z mocnego materiału, który nie przecieka w razie deszczu lub śniegu. Może być wielokrotnie prany co jest dużym plusem w momencie kiedy przenosimy w nim jedzenie lub napoje.

Każdy z powyższych produktów to udogodnienie, którego nie powinno zabraknąć w Twojej spacerówce. Z pewnością dzięki nim czas na spacerze stanie się przyjemniejszy dla Ciebie i Twojego dziecka.