Gdzie znaleźć korzystny leasing dla nowych firm?

Leasing to doskonały sposób na sfinansowanie zakupu nowego samochodu. Dlatego właściciele firm chętnie wybierają tę opcję, gdy chcą zamówić dobrze wyposażone auto prosto z salonu. Jednak dla początkującego przedsiębiorcy ważne jest, aby oferta leasingowa była atrakcyjna i nie wiązała się z koniecznością dokonania dużej wpłaty własnej. A gdzie można znaleźć korzystny leasing dla nowych firm?

Kiedy warto rozważyć leasing samochodu na firmę?

Właściciele nowych firm często potrzebują nowoczesnego samochodu, którym będą mogli jeździć do klientów i współpracowników. Obecnie zakup auta z salonu jest bardzo kosztowny, przez co może znacząco obciążyć budżet firmy. W takim wypadku leasing na start umożliwi przedsiębiorcy korzystanie z nowego samochodu, bez konieczności wydawania dużych sum. Ponadto leasing dla nowych firm można wziąć na samochód osobowy lub dostawczy w zależności od charakteru prowadzonej działalności i bieżących potrzeb. Ważne, by znaleźć ofertę, dzięki której, przedsiębiorca będzie mógł używać pojazdu już od pierwszego dnia funkcjonowania firmy.

Leasing dla nowych firm – gdzie go szukać?

Szukanie korzystnego leasingu dla nowej firmy może być pracochłonne, dlatego warto znaleźć miejsce, gdzie będzie można porównać między sobą wiele ofert. W tym celu można odwiedzić stronę internetową firmy ClickLease, na której regularnie publikowane są atrakcyjne oferty leasingu od 40 renomowanych firm leasingowych. Dzięki wygodnej wyszukiwarce przedsiębiorca może szybko odszukać konkretny samochód i sprawdzić jego cenę lub obliczyć orientacyjną ratę za leasing interesującego go pojazdu. Specjaliści pracujący w ClickLease pomogą przedsiębiorcy wybrać najlepsze rozwiązanie i dopasować warunki oferty do jego indywidualnych możliwości finansowych. W efekcie każda nowa firma będzie mogła sobie pozwolić na leasing na start zarówno nowego, jak i używanego samochodu.

Zalety leasingu dla nowych firm

Leasing dla nowych firm w ClickLease jest tak skonstruowany, aby przedsiębiorcy mogli z niego bez problemu skorzystać. Do podstawowych zalet takiej formy finansowania zakupu samochodu można zaliczyć niskie opłaty na start i wpłatę własną na poziomie 1%. Dodatkowo właściciele firm mogą liczyć na kompleksowe pakiety ubezpieczeń oraz proste i czytelne procedury. Długość okresu finansowanie jest ustalana indywidualnie i zwykle wynosi od 12 do nawet 84 miesięcy. W efekcie przedsiębiorca nie musi się martwić o wysokie raty ani skomplikowane formalności, a w razie wątpliwości zawsze może się skontaktować z przedstawicielami firmy ClickLease. Warto podkreślić również, że decyzja leasingowa jest podejmowana bardzo szybko, dzięki czemu przedsiębiorca będzie mógł w ciągu kilku dni rozpocząć użytkowanie wybranego pojazdu.

Jak skorzystać z leasingu na start w ClickLease?

Skorzystanie z leasingu na start w ClickLease jest bardzo intuicyjne i nie zajmuje dużo czasu. Jeśli przedsiębiorca znajdzie interesujący go samochód, to może wysłać zapytanie ofertowe, korzystają z opcji „zapytaj o pojazd”, którą umieszczono pod opisem każdego auta. Klient może także użyć ogólnego formularza kontaktowego, by poprosić o wyszukanie dobrej oferty. W obu przypadkach pracownicy ClickLease szybko skontaktują się z przedsiębiorcą, by przedstawić dostępne rozwiązania.

Leasing dla nowych firm w ClickLease to niepowtarzalna szansa na znalezienie dobrej oferty leasingowej w krótkim czasie. Dzięki profesjonalnemu doradztwu przedsiębiorca będzie mógł wybrać dla swojej firmy najlepsze rozwiązanie, które korzystnie wpłynie na wyniki finansowe firmy i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na przyszłe inwestycje.