Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów jest to nowatorska metoda, która cieszy się w obecnych czasach coraz większą popularnością i posiada coraz więcej zwolenników. Na czym polega fenomen tej metody? Przede wszystkim, dzięki niej można mieć piękne i długie włosy. Kuracja ta, wykonywana jest w różnych salonach fryzjerskich. Z całą pewnością każda kobieta chciałaby mieć piękne, długie zdrowe włosy. Jednak bardzo często jest tak, że włosy w pewnym momencie nie chcą dalej rosnąć albo rosną bardzo wolno. Oczywiście przedłużanie włosów jest bezinwazyjnym i całkowicie bezbolesnym zabiegiem.

Zdecydowanie metoda ta jest bezpieczna i nie niesie ona ze sobą żadnych skutków ubocznych. Zabieg polega na doczepieniu kosmyków włosów do już istniejących. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się on przez bardzo długi czas. Włosy doczepione oraz te naturalne, po zabiegu zachowują się podobnie. Tak samo trzeba je myć oraz czesać. Fryzjerzy dobierają odcień kosmyków, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego koloru. Warto również wiedzieć, iż doczepione włosy można również farbować, tak jak te naturalne. Generalnie doczepione włosy nie sprawiają problemów w codziennym życiu. Włosy dzięki takiemu zabiegowi, mogą się wydłużyć znacznie, gdyż nawet o kilka albo kilkadziesiąt centymetrów. Na ostateczny wygląd całości fryzury, ma przede wszystkim wpływ wygląd naturalnych kosmyków. Ważne jest, czy włosy są zdrowe czy przesuszone.

Dlatego decydując się na taki zabieg, jakim jest przedłużanie włosów, wcześniej należy zadbać o swoje naturalne. Włosy doczepione mogą być naturalne albo syntetyczne. Te pierwsze, czyli naturalne prezentują się dużo atrakcyjniej, niż te syntetyczne. Jednak wiąże się to również z wyższą ceną. Można z całą pewnością stwierdzić, że zabieg przedłużania włosów się udał, gdy ciężko będzie komuś odróżnić naturalne włosy od tych doczepionych końcówek. Generalnie, całość powinna być spójna i w miarę jednolita. Kosmyki doczepione u fryzjera, powinny się zachowywać i wyglądać, tak jak te naturalne włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *