Przyczepy rolnicze, które na dobre zagościły na polskich polach

Trzeba przyznać, że trudno jest sobie wyobrazić codzienną pracę w gospodarstwie rolniczym bez odpowiedniej przyczepy. To właśnie przyczepy rolnicze posiadają wszechstronne zastosowania. Pozwalają na transportowanie materiałów sypkich, nawozów, plonów z pola, a nawet różnych narzędzi czy też akcesoriów rolniczych. Planując zakup takiej przyczepy najczęściej bardzo mocno zależy nam na tym, aby faktycznie był to sprzęt na lata, który dobrze będzie się sprawdzał w praktyce. Dlatego też w szczególności warto zwrócić uwagę na kultowe i często wybierane przez rolników przyczepy marki Jan Veenhuis.

Doświadczenie, które pozwala na tworzenie solidnych rozwiązań

Jan Veenhuis to przedsiębiorstwo, które jest obecne na rynku już od ponad 70 lat. Przez cały czas swojego istnienia firma nieustannie się rozwijała i rozwija tworząc nowoczesne, zaawansowane i świetnie sprawdzające się w praktyce maszyny rolnicze. Asortyment marki jest imponujący. Oprócz produkcji przyczep do zadań specjalnych, firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozwiązań nawozowych. Przyczepy rolnicze nowe, jakie są dostępne pod marką Jan Veenhuis są przeznaczone do transportowania aplikacji budowlanych, rolniczych, ale też materiałów objętościowych. Przyczepy pozwalają w wygodny sposób przewozić materiały objętościowe o wadze od 8 000 kg do 36 000 kg. W przypadku najpopularniejszych przyczep tej marki znajdziemy modele, w których zastosowane zostały specjalne podwozia Tandem oraz Tridem. Amortyzacja na zaczepach sprawia, że transport jest wygodny, a zaczepy w kształcie litery V ułatwiają zapinanie przyczepy.

Przyczepa rolnicza JVK 20.000- jeden z najpopularniejszych modeli

Jeśli już mowa o tym, jakie przyczepy rolnicze tej marki należą do kultowych i często wybieranych, na pewno trzeba wspomnieć o modelu JVK 20.000. Jest to propozycja przyczepy, której ładowność to aż 20 ton. Przyczepa posiada zaczep kulowy K80, a także oświetlenie LED. Hydrauliczny zderzak, a także tylną oś skrętna czynią z tej maszyny przydatne wyposażenie każdego gospodarstwa rolniczego. Dyszel jest hydraulicznie amortyzowany. Ten model przyczepy można nabyć za pośrednictwem specjalnego dealera, który zajmuje się dystrybucją marki Jan Veenhuis. Z pewnością jest to pozycja godna uwagi, także ze względu na bardzo dobre opinie osób, które z takiej przyczepy korzystają na co dzień w swoim własnym gospodarstwie. Wszystko to sprawia, że jest to dobra inwestycja na lata, która usprawni wiele zadań realizowanych w gospodarstwie.