Rajskie Malediwy to wyspy, które warto poznać

Prawdopodobnie każdy z Was, kto choć trochę interesuje się geografią i egzotycznymi kierunkami, kojarzy Malediwy ze zdjęć w folderach podróżniczych. 1200 małych i płaskich wysepek rozrzuconych na Oceanie Indyjskim niczym koraliki, to niezwykle atrakcyjny cel wakacyjny. 19 atoli pochodzenia wulkanicznego, rozłożonych na długości 750 km na południe od Sri Lanki jest domem dla najbardziej luksusowych hoteli świata.

Urzekająco piękna przyroda i ekskluzywne kurorty

Na prywatnych wyspach Archipelagu Malediwów znajdziemy ponad 100 hoteli w standardzie 5* . Każdy z nich zachęca do błogiego wypoczynku w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż z piaskiem o konsystencji mąki i dziewiczych raf koralowych. Kameralne kurorty i ośrodki gwarantują prywatność, relaks i wakacje z dala od tłumów. Już od ponad 20 lat najlepsze biura podróży posiadają te wyspy w swoim portfolio. Celebryci z pierwszych stron gazet oraz milionerzy upodobali sobie także ten kierunek, co potwierdzają ich liczne wpisy w mediach społecznościowych. Konta Instagramowe znanych osób obfitują w nieziemsko piękne sesje zdjęciowe o zachodzie słońce, a gwiazdy światowego formatu sączą drinki prężąc swoje wdzięki, budząc tym samym zachwyt swoich fanów.

Malediwy to wymarzone miejsce dla ciepłolubnych podróżników: temperatura powietrza przez cały rok oscyluje tu w granicach 30 stopni.

Jaki jest koszt ekskluzywnych wakacji na Malediwach?

Odpowiedź zależy od wielu czynników jak miedzy innymi okres w ciągu roku, klasa i ceny biletów lotniczych, standard hotelu, wybrany rodzaj zakwaterowania rodzaj transportu jaki wybierzecie ze stolicy Male do waszego hotelu. Wybór odpowiedniego hotelu nie jest zawsze oczywisty, jako że Malediwy obfitują w piękne i luksusowe hotele. Warto poczytać opinie Klientów na popularnych portalach lub skontaktować się z zaufanym biurem podróży, które ma w ofercie najlepsze i sprawdzone obiekty. Dla osób, które udają się na Malediwy po raz pierwszy szczególnie atrakcyjne wydają się słynne domki na wodzie, czyli bungalowy z tarasami tuż nad ciepłą i krystalicznie czystą taflą Oceanu Indyjskiego. To świetny wybór na podróż poślubną.  Ze względów bezpieczeństwa na wakacje z dziećmi rekomendowane są komfortowe bungalowy na plaży.

Pora monsunów przypada zazwyczaj w okresie od maja do sierpnia, jednak opady obserwowane są głównie w nocy i we wczesnych godzinach porannych. Słusznym będzie zatem stwierdzenie że to całoroczny kierunek; ogromnym atutem, żeby wybrać się na Malediwy podczas naszego lata może być fakt, że hotele są wtedy o połowę tańsze. Luksusowe wakacje na Malediwach https://carter.eu/polecane-oferty/luksusowe-wakacje-na-malediwach nie są małym wydatkiem, jednakże wrażenia pozostaną do końca życia!

Na Malediwach nie doświadczycie nudy

Odprężający wypoczynek na rajskich atolach to dobra okazja aby zapomnieć codzienne troski, poczytać książkę pod palmami i  naładować baterie.

Malediwy to także raj dla miłośników wszelkich sportów wodnych, a nieomalże każdy z  luksusowych kurortów oferuje szeroki wachlarz  możliwości aktywnego wypoczynku. Poza tradycyjnymi sportami jak: nurkowanie, snorkeling, gra w tenisa, kajaki, gra w golfa, czy połowy ryb najlepsze hotele oferują bogaty wybór zabawek i gadżetów wodnych jak: seabob, mini łodzie podwodne, prywatne jachty i skutery wodne. Dla osób, które uwielbiają ciszę i spokój polecane są niezmotoryzowane sporty wodne, zajęcia jogi, medytacje i zabiegi spa w ustronnych miejscach na wyspie.

Wycieczki na Malediwy ze sprawdzonym biurem podróży

Wybór takiej opcji gwarantuje wycieczki i podróże szyte na miarę naszych potrzeb, np. nocleg w apartamencie podwodnym i wycieczkę z piknikiem na bezludnej wyspie. Butikowe biuro podróży CARTER® jest bezpośrednim przedstawicielem najlepszych sieci hotelowych jak Waldorf Astoria, Soneva, Four Seasons, Six Senses, St Regis czy One&Only, tym samym oferuje pakiety wyjazdowe w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku.
Więcej informacji i rezerwacja: tel. 22 392 60 16/17, kom. 509 601 246, travel@carter.eu Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie.

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/