Ranking chwilówek online

Temat chwilówek jest znany wielu ludziom. Firmy, które oferują nam takie usługi przekonują nas, że szybko , tanio oraz bez zbędnych formalności – jest to temat rzeka, ponieważ oprocentowanie jest ogromne, a za opóźnienie spłaty – ogromne odsetki. Mimo to ludzie wybierają taka formę szybkiej pożyczki, nie zdając sobie sprawy z tego co robią. Co pokazuje nam ranking chwilówek online, na pierwszym miejscu jest ” Lendon „, na drugim ” Ale gotówka ” , a na trzecim ” Net Credit ” .

Każda firma, która wykonuje takie usługi ma podobną ofertę usług,a mimo to klienci wybierają jedną konkretną firmę. Czy zastanawiał się ktoś kiedyś dlaczego ? A no właśnie dlatego, że często jest tak, że potrzebujemy wolnej gotówki na już, bądź na jakiś wyjazd, więc korzystamy z usług takiej firmy, nie myśląc o tym, jakie mogą być tego konsekwencje. Firma reklamuje się, że wszystko można załatwić online, bez zbędnych formalności, bez sprawdzania zdolności kredytowej oraz bez zaświadczenia o dochodach. No więc decydujemy się , składamy wniosek, we wniosku informują nas, że jeśli wniosek zostanie przyjęty to środki powinny być na naszym rachunku bankowym do piętnastu minut. Skoro wszystko da się załatwić online, to na pewno nikt nie przeczyta umów które dostajemy na maila ani. My nie czytając tego oraz zatwierdzając jednocześnie zgadzamy się. Nie czytając jakie są konsekwencje za chociażby jeden dzień opóźnienia. Należy pamiętać, że pożyczki krótkoterminowe są rzeczywiście krótkoterminowe, bo trzydzieści dni to wcale nie jest dużo.

Tym bardziej, że zwróćmy uwagę na to, pożyczamy 500 złotych, a za trzydzieści dni musimy oddać 750 złotych, to już o 250 złotych więcej, więc zastanówmy się czy warto. Dodatkowo sprawdzając w Internecie rankingi chwilówek online nie powinniśmy się sugerować tym, że skoro są na pierwszym miejscu, to znaczy, że są one najlepsze, bo nie są. Żadne nie są, ale akurat te co są na początku rankingu z danego miesiąca mają najwięcej klientów,co oznacza bardzo łatwe zdobycie tej gotówki, a trudniejszą jej spłatę.