Serwitech – serwis i wynajem wózkow widłowych. Poznaj Nas w 2 minuty

Wózki widłowe są nieodłącznym wyposażeniem hal produkcyjnych, magazynów i zakładów przemysłowych. Aby maszyny działały bez zarzutu, muszą być na bieżąco poddawane przeglądom technicznym i serwisowane. Warto zatem skorzystać z oferty firmy zajmującej się kompleksowymi usługami, dotyczącymi wózków widłowych.

Serwitech jest firmą z Kalisza, która wyróżnia się w branży profesjonalizmem, bogatą wiedzą i doświadczeniem. Prowadzi działalność w wielu rejonach Polski. Oferta obejmuje serwis, wynajem oraz sprzedaż komponentów do wózków widłowych. Firma oferuje także sprzedaż wózków widłowych Baoli.

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych

Serwis wózków widłowych obejmuje takie specjalistyczne działania jak mi.n.:

  • przegląd techniczny,
  • bieżące usuwanie awarii,
  • gruntowny remont silników spalinowych,
  • naprawy układów elektronicznych,
  • serwis bakterii trakcyjnych i prostowników.

Oprócz tego firma zajmuje się wymianą opon w wózkach widłowych różnych marek. Sporządza także dokumentację techniczną i przygotowuje maszyny do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Pomaga także przy rejestracji urządzenia w urzędzie. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja. Dużym atutem jest obsługa długoterminowa, która obejmuje naprawy usterek w firmie klienta lub w serwisie.

Wynajem wózków widłowych

Przedsiębiorstwa, które nie dysponują wózkami widłowymi lub mają je w niewystarczającej ilości, mogą skorzystać z usługi, jaką jest wypożyczenie widlaka. Wynajem w firmie jest bardzo korzystny dla każdego klienta, ponieważ Serwitech oferuje:

  • wózki widłowe idealne pod względem technicznym,
  • możliwość wynajmu na dowolny okres czasu, zarówno na jeden dzień, jak i na rok.

Ogromnym plusem jest fakt, że w koszt wynajmu wchodzi obsługa serwisowa. Oznacza to, że badania techniczne, przeglądy okresowe i koszty eksploatacji leżą po stronie firmy wynajmującej.

Klient bardzo wiele zyskuje. Warto z usługi wynajmu skorzystać, i to na zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Tym bardziej, że zakup nowych maszyn jest zdecydowanie droższy, niż ich wypożyczenie w Serwitech.

Usługa sprzedaży części

Bardzo atrakcyjną propozycją firmy Serwitech jest sprzedaż części zamiennych. W ofercie znajduje się szeroki wybór elementów i podzespołów do wózków widłowych, pochodzących od różnych producentów. Do ogromnych atutów oferty należy:

  • szybka dostawa części,
  • fachowe doradztwo,
  • konkurencyjne ceny.

Serwitech to grupa serwisowa, której warto zaufać. Doskonale zna specyfikę branży, zatrudnia profesjonalistów i posiada niezbędne uprawnienia i kwalifikacje.