Szkoła windsurfingu FunSurf – 25 lat doświadczenia

Niektórzy twierdzą, że sporty wodne są zbyt skomplikowane i trudne do opanowania. Inni natomiast nie mogą bez nich żyć, wykorzystując każdą okazję do tego, aby wskoczyć na deskę. Naszym zdaniem tego typu dyscypliny sportowe wymagają nauki pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczne i komfortowe warunki. Doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody ze sportami wodnymi stanowi szkoła windsurfingu FunSurf, ciesząca się ponad 25-letnim doświadczeniem. Dysponuje ona szeroką ofertą, skierowaną do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Chcesz dowiedzieć się, co dokładnie oferuje szkoła windsurfingu oraz jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać ze szkoleń?

Oferta 2022 – kursy windsurfingu i nie tylko

Szkoła FunSurf należy do jednych z pierwszych tego typu działalności na Półwyspie Helskim. Ponad 25 lat doświadczenia sprawiło, że cieszy się ona ogromnym powodzeniem oraz nienaganną opinią wśród swoich klientów. Zdecydowana większość osób, wybierających się na kursy windsurfingu, decyduje się na ofertę FunSurf, która stanowi nie tylko najbezpieczniejsze, ale i najbardziej opłacalne rozwiązanie. W końcu szkolenia dostępne są w wyjątkowo niskich cenach, a profesjonalne i indywidualne podejście instruktorów dodatkowo wpływa na atrakcyjność usług. Tegoroczna oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania. Każdy może wziąć udział w nauce niezależnie od tego, czy próbował swoich sił w sportach wodnych, czy też czeka go jego pierwszy raz na desce. Wystarczy nie bać się wody, a zamiast tego chcieć nauczyć się nowych rzeczy i poznać sport od podstaw. Jeżeli spełniasz wymienione warunki, możesz zapisać się na kursy windsurfingu już teraz!

FunSurf – kursy kite i wingfoil

W ofercie szkoły FunSurf znajdziesz nie tylko kursy z zakresu windsurfingu, ale również kursy kite i wingfoil. Są one równie popularne, co wcześniej wymienione usługi związane z windsurfingiem. Czym jednak się różnią? W przypadku kitesurfingu poruszanie się wymaga sterowania latawcem, natomiast przy windsurfingu mowa o pędniku. Ostatnia dyscyplina, czyli wingfoil, stanowi połączenie wcześniej wspomnianych dyscyplin, które uwielbiane jest przez wszystkich miłośników sportów wodnych. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, na którą dyscyplinę się zdecydujesz, powinieneś podjąć się nauki w szkole FunSurf, aby mieć pewność, że odbędzie się ona w najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób. Wejdź na stronę internetową szkoły lub skontaktuj się telefonicznie i zapisz się na kursy kite, wind lub wingfoil!