Wegańskie suplementy – jakie wybrać na jesień?

Jesienna profilaktyka

Po intensywnym letnim okresie nadchodzą coraz krótsze dni, zmniejsza się ilość światła słonecznego i robi się zimniej – wszystkie te czynniki sprawiają, że dużo łatwiej o infekcje i przeziębienia. W tym czasie szczególnie istotne są witaminy i minerały, które zapewniają prawidłową pracę całego organizmu. W profilaktyce sprawdzi się witamina C – działa przeciwzapalnie, niszczy wolne rodniki i produkuje białe krwinki. Ogromne znaczenie zimą ma też witamina D, która w dużej mierze zastępuje skórze słońce – jeśli zatem borykasz się z pierwszymi objawami zmęczenia i senności, a Twój nastrój się pogarsza – sięgnij po Viridian D3. Skład wolny od glutenu, pszenicy, laktozy i konserwantów sprawia, że jest to propozycja idealna dla wegan.

Wegańskie suplementy – czyli jakie?

Viridian to jeden z producentów, który kieruje się etyką produkcji – naturalne receptury i humanitarne podejście podczas procesu produkcji daje w stu procentach wegańskie produkty. Skład suplementów jest dzięki temu wolny od GMO, jednak pełen pożytecznych składników, które aktywnie działają, uzupełniając niedobory i prowadząc organizm do harmonii. Ponadto, produkty wegańskie nie mogą mieć w składnie cukrów, barwników i sztucznych aromatów – wszystkie te dodatki są efektem zielonych praktyk, w tym ekologicznych upraw.

Jakie jeszcze suplementy wybrać?

Dobrym pomysłem będzie również postawienie na kwasy omega-3. Ich głównym źródłem są ryby i owoce morza. Kwasy omega-3 wpływają pozytywnie na pracę serca i mózgu, a nawet wzrok. Jeśli zatem Twoja dieta jest uboga w ryby, koniecznie postaw na dopasowane suplementy. Swój organizm możesz też pobudzić z pomocą witamin z grupy B – pomogą one zwalczyć jesienną chandrę i zwiększą odporność organizmu.

Nie można też zapomnieć o prowadzeniu zbilansowanej diety i regularnych ćwiczeniach – jeśli jednak nie masz na nie czasu, podnieś swoją wydolność i wzmocnij układ immunologiczny z suplementami. Przykładowo, w ofercie YesOrganic znajdziesz bogatą ofertę witamin firmy Viridian. Ekologiczne produkty to również korzystne enzymy trawienne, kompleksy ziół i witamin, a nawet magnez czy kurkuma. Przekonaj się, które wegańskie suplementy z oferty sprawdzą się najlepiej!