Zlewozmywaki granitowe – informacje w pigułce

Zlewozmywak granitowy doceniany jest przez Panie domu. Cenione są one również w środowisku gastronomicznym i sanitarnym. Posiadają one nieprzeciętną specyfikację, gdyż są bardzo trwałe. Gruba powłoka jest odporna na zarysowania. Nie uszkadza się ona pod wpływem upadku przedmiotów czy kontaktu ze sztućcami. Zachowuje ona ładny wygląd przez długi czas. Zlewozmywaki granitowe nie niszczą się również pod wpływem silnych detergentów, mogą mieć one kontakt nawet z mocno skoncentrowanymi płynami i środkami czyszczącymi. Jest to bardzo ważne w punktach sanitarnych.

Powłoka granitowa cechuje się także ładnym połyskiem. Robi ona bardzo pozytywne wrażenie. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, bowiem skutecznie odpycha ona cząsteczki wody. Zlewozmywak granitowy można bez żadnych obaw czyścić środkami do niego przeznaczonymi. Powłoka tego komponentu również wykazuje wysoką odporność na zabrudzenia oraz ewentualne przebarwienia. Dzięki temu można do zlewu wylewać resztki kawy i herbaty, wiedząc, że powłoka jest na to odporna. Elegancki model granitowy każdy może zabudować w swoim domu, w towarzystwie zmywarki lub pralki. Komponenty granitowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej oraz modelowej. Wśród kolorów bez wątpienia dominuje czerń, szafir i granat jak i również odcienie beżu.

Wśród modeli można wyróżnić kształty prostokątne, kwadratowe oraz owalne. Model granitowy można dobrać w raz z eleganckim i bardzo przydatnym ociekaczem. Jest on praktyczny, ponieważ pozwala w szybkim czasie osuszyć naczynia. Ociekająca woda natomiast z tych naczyń nie powoduje kłopotu, gdyż spływa ona wprost do zlewu. Obecnie można dobrać również potrzebne przybory do czyszczenia naczyń, w kolorach takich, w jakich występują zlewozmywaki. Z całą pewnością komponenty granitowe pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i również do klasycznych pomieszczeń. Zlewozmywaki granitowe występują w różnych rozmiarach, mogą mieć one różne szerokości, długości oraz głębokości, dzięki czemu każdy może dobrać do swoich potrzeb indywidualny model.