Gniezno Eurobank

Eurobank Gniezno – bank – również bankomat czynny 24 godziny na dobę

Adres: Chrobrego 32, 62-200 Gniezno

Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

Telefon: 801 700 100

Fax: 71 799 55 51

strona WWW: https://eurobank.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 09:00-17:00
Wtorek: 09:00-17:00
Środa: 09:00-17:00
Czwartek: 09:00-17:00
Piątek: 09:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Udogodnienia:

  • Bankomat
  • Wpłatomat
  • Obsługa kasowa
  • Wi Fi
  • Kredyty hipoteczne

Gniezno – przepiękne miasto położone na wzgórzu Lecha. Urokliwe uliczki, liczne zabytki czy atrakcyjny park miejski dający chwilę oddechu  – to tylko kilka miejsc wśród całej gamy interesujących obiektów. Mnóstwo turystów ze wszystkich stron Polski, a nawet świata. Niektórzy mówią w języku ojczystym, drudzy posługują się gwarą, a jeszcze inni angielskim czy też innym obcobrzmiącym języku. Jednakże każdy z nich posługuje się pieniędzmi, kartą bankomatową czy też kredytową, a język finansów jest językiem Eurobanku.

Eurobank – pierwszą stolicą bezproblemowych transakcji finansowych

Eurobank znajduje się w samym centrum Gniezna, tuż obok gwarnego deptaku, głośnych rozmów i ogromnych tłumów ludzi. Między kolejną kawą, a zwiedzaniem obiektów zabytkowych można skorzystać z usług najlepszego banku w Gnieźnie – Eurobanku. Gdy zabraknie Ci pieniędzy, aby kupić pamiątkę z pielgrzymki do Gniezna lub gdy chcesz kupić gazetę w kiosku a miły, starszy Pan nie posiada terminalu płatniczego możesz skorzystać z bankomatu Eurobanku czynnego 24/7. Jeżeli dostałeś wypłatę do ręki, a nie chcesz narażać się na kradzież, łatwo wpłacisz gotówkę przy pomocy naszego wpłatomatu. Wszystkie transakcje przebiegają szybko i bezproblemowo, co bardzo sobie cenią nasi stali klienci.

Zabrakło Ci gotówki? Leć do Eurobanku!

Wyobraź sobie, że jesteś w podróży,a Twoim miejscem docelowym jest pierwsza stolica Polski – Gniezno.Na miejscu orientujesz się, że nie masz ani gotówki ani swojej karty bankomatowej. Wydawałoby się, że jest to sytuacja patowa, lecz nie z Eurobankiem! Nawet nie będąc Naszym klientem bez problemu możesz skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy dogodne warunki otrzymania kredytu. Nie posiadając zaświadczenia o dochodach możesz starać się o nawet 4200 zł, a jeżeli takowe posiadasz możesz wnioskować nawet o kwotę 50 000zł. Osoby będące stałymi klientami Eurobanku mogą otrzymać aż 50 000 zł bez konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Oferujemy również szeroką gamę usług finansowych, z których może skorzystać każdy interesant.

Eurobank – centrum najwyższych kompetencji

Nasi pracownicy są najlepszymi specjalistami z zakresu bankowości. Nie ma pytania na które nie udzielilibyśmy odpowiedzi. Odpowiadamy na wszystkie wątpliwości klientów i pomagamy rozwikłać wszelkie kwestie sporne. Zawsze służymy pomocą a posiadaną wiedzę przedstawiamy klientowi w jak najbardziej zrozumiały sposób. Jesteśmy tutaj dla klienta i zależy nam na jego komforcie. Cechujemy się wysoką kulturą osobistą oraz cierpliwością. Każdemu poświęcamy tyle czasu ile on potrzebuje, aby rozwikłać dany problem czy też wypełnić wniosek.  Gdy jesteś obcokrajowcem i boisz się skorzystać z naszych usług, nie masz czego się obawiać. Osoby pracujące w Eurobanku mają bardzo wysokie kompetencje i język obcy nie jest dla nas żadną przeszkodą. Tylko u Nas nie poczujesz skrępowania, a jedynie troskę o Twoje zaplecze finansowe. Każdego witamy z uśmiechem, a żegnamy z szacunkiem. Eurobank gwarantuje najwyższą jakość usług bankowych w Gnieźnie.


W pobliżu również