Dlaczego warto kupować sprzęt poleasingowy?

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

Osoby, które stoją przed zakupem sprzętu komputerowego, wcale nie muszą decydować się na urządzenia nowe. Świetną alternatywą jest sprzęt poleasingowy. Dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Jednocześnie laptopy czy komputery poleasingowe są urządzeniami wysokiej jakości, sprawnymi i objętymi gwarancją.

Jakie zalety ma komputerowy sprzęt poleasingowy?

Nie da się ukryć, że większość osób wybiera urządzenia poleasingowe z uwagi na ich bardzo atrakcyjną cenę. Są one znacznie tańsze niż sprzęt nowy. Jednocześnie pod względem jakości wypadają naprawdę dobrze. Wynika to fakt, że sprzęt komputerowy po zakupie bardzo szybko traci na wartości.

Laptopy i komputery poleasingowe to sprzęt z tzw. wysokiej półki, zaliczany do klasy biznesowej. Prym wiodą tutaj takie marki jak Dell czy HP. Urządzenia tego typu wyróżniają się wysoką jakością wykonania, sporą wydajnością i znaczną żywotnością. Sprzęt poleasingowy jest oczywiście używany, ale objęty gwarancją. Tak jest w przypadku sklepu internetowego https://catom.pl. Nie kupuje się więc przysłowiowego kota w worku.

Czy zakup używanego sprzętu komputerowego ma sens?

Wiele osób wychodzi z założenia, że sprzęt używany jest niższy jakościowo niż ten fabrycznie nowy. Rzeczywiście urządzenia poleasingowe mogą posiadać pewne ślady użytkowania. Jest to zupełnie normalne. Czasem zawierają nieco starsze komponenty. Jednak i tak z powodzeniem mogą konkurować one ze sprzętem nowym. Są bowiem w odpowiedni sposób przygotowywane do sprzedaży.

Laptopy czy komputery poleasingowe są przed wprowadzeniem ponownie na rynek dokładnie diagnozowane. Sprawdza się płynność ich działania oraz stan poszczególnych komponentów. Można mieć więc pewność, że będzie to sprzęt płynnie działający i wydajny. Dlatego na sprzęt poleasingowy udzielana jest gwarancja – niekiedy kilkumiesięczna, a czasem nawet roczna.

Trudno dziwić się więc temu, że urządzenia poleasingowe z roku na rok zyskują na popularności. To szansa na zakup wysokiej klasy sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie.