Portal ślubny – miejsce inspiracji na Twoje wesele

Przed Tobą wymarzone wesele? W poniższym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat, o jakich kwestiach pamiętać podczas organizacji ślubu oraz w czym może pomóc blog ślubny, czy dedykowany portal ślubny.

Na co zwrócić uwagę oglądając sale weselne?

Pierwszą z kwestii, na jakich skupiają się narzeczeni jest sala weselna. To często pod nią dopasowywana jest data wesela i dalsza organizacja ślubu. Podczas wyboru sali warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

  • koszt tzw. „talerzyka”
  • przestronność sali
  • lokalizacja
  • odległość od Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
  • możliwość ślubu w plenerze
  • koszty dodatkowe jak np. korkowe, czy okrycia na krzesła.

Sala weselna powinna być przestronna i jasna. Dzięki temu jest bardziej przytulnie. Sale weselne często organizują tzw. Dni Otwarte, podczas których można swobodnie obejrzeć miejsce oraz dopytać menedżerów o kwestie organizacyjne.

Fotografia ślubna – Twoja pamiątka na lata

Kolejnym ważnym elementem jest fotograf. Warto wybrać na ten wielki dzień takiego usługodawcę, którego reportaż ślubny a zwłaszcza stylistyka najbardziej się Wam podoba. Fotografia to pamiątka na całe życie. Często prócz fotografa możliwy jest kamerzysta.

Aby mieć więcej zdjęć z wesela, sprawdzi się również fotobudka.

Zespoły weselne vs didżej

Kolejny dylemat to DJ na wesele czy zespoły muzyczne na wesele. Wszystko zależy od klimatu jakie preferujecie oraz jaką muzykę lubicie? Zespół może poprowadzić wesele w bardziej tradycyjny sposób. DJ i wodzirej mogą sprawić większą świeżość na weselu, ale nie muszą.

Jaki makijaż ślubny wybrać?

Panny młode przed ślubem stają jeszcze przed wyborem makijażystki. Ważne, aby makijaż ślubny podkreślał urodę Panny młodej. Dodatkowo nie był bardzo ciężki, ale ukrywał niedoskonałości i był trwały. Warto korzystać z usługi osoby polecanej przez kogoś bliskiego oraz obowiązkowo umówić się na makijaż próbny.

Portal ślubny co można na nim znaleźć?

Aby ułatwić sobie poszukiwania usługodawców, a często sprawdzić dostępne terminy sprawdzi się strona www ze zbiorem ofert. Portal ślubny to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą oszczędzić czas przy poszukiwaniach. Istnieją również blogi tematyczne w tym zakresie lub dedykowane grupy, których Państwo Młodzi dzielą się swoimi spostrzeżeniami nt. organizacji wesela oraz polecają usługodawców, których mieli na swoim weselu. Wśród innych rzeczy, które trzeba lub można przemyśleć to: papeteria, barman, dekoracje na wesele np. tablica, winietki oraz kwiaty.

Jakie atrakcje mieliście lub chcielibyście mieć na swoim ślubie?