Poznaj 3 najważniejsze zalety czytnika TachoReader Combo Plus!

Przepisy zobowiązują właścicieli firm transportowych do systematycznego pobierania zapisów z tachografów i kart kierowców. Dane te umożliwiają m.in. przygotowanie ewidencji i rozliczeń czasu pracy. Odczytanie ich może być niezwykle proste. Wystarczy, że zastosujesz specjalne urządzenie. Jednym z często wybieranych czytników jest TachoReader Combo Plus. Dlaczego warto wykorzystywać go w pracy? Czytaj dalej i poznaj 3 najważniejsze powody!

1. Optymalizacja działań przedsiębiorstwa

Jako przedsiębiorca z pewnością wiesz, że pobieranie danych z karty kierowcy i tachografu to obowiązek wynikający z przepisów prawa. Jeżeli chcesz, aby uzyskane zapisy były poprawne, rozważ wykorzystanie nowoczesnego czytnika TachoReader Combo Plus. To praktyczne urządzenie 2w1, które sprawdza się zarówno w przypadku karty kierowcy, jak i tachografu. Czytnik działa szybko i gwarantuje poprawność pobranych zapisów. Tym samym możesz mieć pewność, że przygotowana na ich podstawie ewidencja będzie wolna od błędów.

2. TachoReader Combo Plus – prosta i intuicyjna obsługa

Czytnik TachoReader Combo Plus to zaawansowane technologicznie urządzenie. Umożliwia przechowywanie nawet do 20 000 odczytów z tachografu cyfrowego i do 160 000 zapisów z karty kierowcy. To oznacza, że sprzęt jest przeznaczony zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw z dużą flotą pojazdów. Mimo imponującej funkcjonalności czytnik TachoReader Combo Plus jest prostym w obsłudze urządzeniem. Wystarczy podpiąć go do tachografu za pomocą kabla lub włożyć do niego kartę kierowcy. W e-sklepie INSTALL, pod linkiem: sklep.install.pl/TachoReader-Combo-Plus, znajdziesz go w zestawie z przydatnymi gadżetami, w bardzo atrakcyjnej cenie.

3. Możliwość dopasowania do potrzeb przedsiębiorstwa

Każde przedsiębiorstwo transportowe ma nieco inne oczekiwania względem użytkowanego na co dzień sprzętu. Czytnik TachoReader Combo Plus można dopasować do potrzeb firmy już na poziomie konfiguracji urządzenia. Możesz wybrać jeden z 3 trybów pobierania danych lub dostosować ustawienia przycisków w taki sposób, by obsługa była wygodniejsza. Jeżeli szukasz sprzętu, który będzie kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku tachografami i nowymi kartami kierowców, to czytnik TachoReader Combo Plus jest strzałem w dziesiątkę!