Abonament na soczewki, czyli jak kupować je najtaniej!

Wygodny abonament na soczewki pozwoli Ci oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Zamiast regularnego zamawiania soczewek, możesz raz wypełnić formularz abonamentowy i cieszyć się soczewkami z aktualną datą ważności w preferowanych przez siebie odstępach czasu. Do Twojego wyboru pozostaje szeroka oferta produktów znanych i cenionych na rynku marek. Co więcej, zamawiając soczewki w abonamencie, otrzymasz wybrane okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein za 1 zł!

Najtańsze soczewki kontaktowe z zaufanego źródła

Sklep internetowy GermanOptiker.pl ma bogaty asortyment soczewek kontaktowych od zaufanych producentów, takich jak Bausch&Lomb, Cooper Vision, Johnson&Johnson oraz American Lens. Jednocześnie prezentujemy również szeroką ofertę okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Zamówienia realizujemy w całej Polsce, a w najbliższym czasie także w Niemczech, Włoszech oraz Skandynawii. Zamawiając wybrane przez siebie soczewki w rocznym abonamencie, co miesiąc opłacasz stałą kwotę, niezależnie od wahań cen soczewek na rynku.

Dodatkowe atuty abonamentu na soczewki

Gwarantujemy Ci regularność dostaw soczewek w preferowanych przez Ciebie odstępach czasu przez cały rok. Dzięki temu nie musisz pamiętać o samodzielnym zamawianiu soczewek i związanym z nim wypełnianiu dodatkowych formularzy. Nasz abonament zapewnia Ci również pełną swobodę i elastyczność w wyborze produktów. W każdym momencie możesz edytować ustawienia abonamentu, co pozwoli Ci na przykład na dopasowanie mocy soczewek do aktualnej wady wzroku lub zamiany soczewek miesięcznych na dwutygodniowe. W razie potrzeby z abonamentu możesz zrezygnować w każdej chwili.

Jakie soczewki można zamówić?

W abonamencie na GermanOptiker.pl dostępne są soczewki miesięczne, dwutygodniowe oraz soczewki kontaktowe jednodniowe. Abonament stanowi znacznie wygodniejsze rozwiązanie względem zakupu soczewek na zapas, ponieważ gwarantuje korzystanie z produktów zawsze mających aktualną datę ważności. Oferujemy jedne z najnowocześniejszych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Do własnych potrzeb i preferencji dopasuj najtańsze soczewki kontaktowe o określonych właściwościach. Ze względu na wysokie nawodnienie i doskonałą przepuszczalność tlenu charakteryzują się one wysokim komfortem noszenia, bez uczucia zmęczonych oczu. Dzięki optymalnej formie sztywności soczewki są proste w zakładaniu i idealnie dopasowują się do oczu.

Otrzymaj gratis w postaci okularów przeciwsłonecznych

Zamawiając soczewki w abonamencie na GermanOptiker.pl, oszczędzisz dodatkowo na okularach przeciwsłonecznych! Możesz skorzystać z przygotowanego przez nas bonusu w postaci markowych okularów przeciwsłonecznych za 1 zł. Osobom, które korzystają z naszego abonamentu, przesyłamy specjalny kod rabatowy na okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein – w sam raz na nadchodzące lato i wakacje. Szeroki wybór kolorów i oprawek okularów pozwoli Ci dopasować idealne okulary do swojego typu urody i indywidualnych preferencji.

Moda / przez